گفتاری در بارۀ خشونت در اجتماع معاصر

خوانندگان گرامی! 

این فایل حاوی گفتگویی است میان علی احمد کاوه، استاد جامعه شناسی در دانشگاه هرات، آقای فریور، استاد حقوق در دانشگاه کابل، و من، که پدیدۀ خشونت در افغانستان معاصر را از زوایای جامعه شناسی، حقوق، و روانشناسی اجتماعی بررسی کرده ایم. گفتگو از طریق برنامۀ «روشنگری» رادیوی آشنا پخش شده است. برای شنیدن مصاحبه، روی این پیوند فشار دهید.

با مِهر

اسماعیل درمان

درباره‌ی اسماعیل درمان

اسماعیل درمان، ماستر روانشناسی بالینی و مدیر وبسایت روان آنلاین است. شما می‌توانید از طریق صفحۀ «تماس با ما» یا صفحۀ فسبوک روان آنلاین به او و گروه کاری روان آنلاین پیام بفرستید. خوانندگانی که نمی‌خواهند نام شان ذکر شود این را در پیام خود مشخص کنند. گروه روان آنلاین به حفظ هویت خوانندگان احترام می‌گذارد.

۲ نظر

 1. با سلام و عرض ادب خدمت استادان بزرگوار امید که خوب بوده باشید و من هم یک دانشجوی رشته حقوق میباشم که من برای سطح علمی خود را بالا ببرم باید مقالات حقوقی و سمینارهای حقوقی زیادی باید بدهم برای همان اگر شما بزرگواری نمایید مرا رهنمایی نمایید که بتوانم پیشرفت کنم اول من چگونه می توان یک مقاله حقوقی خوب بنویسم را میشه برایم راهنمایی نماید امید که این لطف و بزرگواری را برایم انجام دهید باتشکر از مزارشریف

  • سلام بر شما. پیشرفت به عوامل گوناگون مرتبط است، از انگیزه و تلاش فردی گرفته تا محیط و امکاناتی که در دسترس قرار دارند. برای پیشرفت کردن، مهم است تا فرصت ها و محدودیت ها بطور همزمان در نظر گرفته شوند. برای بالا بردن سطح علمی نیاز است تا بیشتر مطالعه کنید و به منابع خوب و تازه علمی دسترسی داشته باشد. ترجیحاً اگر زبان دوم – مثلاً انگلیسی – هم بلد باشید بسیار کمک کننده است.
   در قسمت نوشتن مقاله های حقوقی، من توصیه می کنم با استادان و متخصصین همین رشته به تماس شوید. آنها بهتر می توانند شما را رهنمایی کنند.

   موفقیت شما را خواهانم
   اسماعیل درمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.